Kapalı Paket Aynı Mama Ancak Tane Boyutu Rengi Farklı

DoraFiko

Hep aynı site üzerinden aynı satıcıdan nd kitten sipariş veriyordum. Maması bitmişti buradaki klinikten aldım az önce kapalı paket son kullanma tarihi temmuz 2021. Ama tane boyutları ve rengi farklı geldi gözüme. Kokusuda farklı gibi. Böyle birşey yaşayan var mı

8 CEVAP

Mapple2

Üzerinde ki tarihlere bakıyorsunuz da içlerine ne ekliyorlar da Bakteri üretiyor , Bu kediler kusuyor , bağırsak provlemi ++ vb. oluşturuyor diye düşünmüyorsunuz :/ Bu mamaların , yaş veya kuru hepsi iğrenç.. Kediniz yapın Taze , Hijyenik

Zeynepulku

Sekil ayni renk farklı biri tavuklu diğeri kuzu etli falan olabilir.

gizemaslan

renkleri farklı kitten bu kadar koyu olmuyordu sanki ben açık renkli olanı hep kullandığımıza benzettim

Berrefilizzz

Merhaba yumuşak kaka problemi düzeldi mi

Elliiiis

Belki üretim tarihiyle alakalıdır içerisinde başka bir şey vardır veya yoktur rengi ondan öyledir diye düşünüyorum ama tam olarak bilemeyeceğim

DoraFiko

Nd markasında kitten mama tavuklu oluyor kuzulusu yok. Şekil olarakta fotoda net anlaşılmamış olabilir ama farklı. Yeni aldığım daha büyük ve açık renk. Eski kullandığım koyu renk ve keskin üçgen küçük taneli

DoraFiko

Berrefiliz, enterogermina kullanırken iyiydi aslında baya toparlamıştı ama bu ara yine yumuşak dışkılıyor. Sabah normal yapıyor akşam yumuşak yapıyor. Bazende önce şekilli oluyor sona doğru cıvık geliyor. Tam olarak çözülmedi malesefki. Sizde nasıl durum

DoraFiko

Teşekkür ederim