Kedilerde Göz İltihabı

Poncik2016

Merhaba. okul bahçemizde 4 tane yavru var gözleri hem çapaklı hemde bı tanesinin gözleri kızarmış ne sürebilirim?

3 CEVAP

Cangema

Tobrased daha çok zarar verebilir mümkünse ılık çay demi ile hergün silin

Fsena

Eczaneden teramisin krem al.İlk önce soğuk çayla temizle..Sonra kremi sür.gözünün içine iyice sür.Bunu üst üste 4 yada 5 gün boyunca yapmalısın.Günde 2 kere mutlaka yap düzelir.Ama geç kalmamaya dikkat et.Gözleri gittikçe kötü olur çünkü

Poncik2016

Tobrased önerdiler sizce kullanışlı mı? Yoksa direk teramisin mı sürmeliyim