Arkadaşlar Kedim 3 Aylık Erkek Ve Biraz Önce Çok Az Aloe Vera Yemiş.

Merhabalar arkadaşlar şu an çok telaşlıyım. Kedim biraz önce serçe parmağımın tırnağı kadar (çok az yani demek istediğim) Aloe Vera yemiş. Görünce zaten hemen aldım. Bir şey olur mu? Lütfen cevaplayın. Şimdiden çok teşekkür ederim

5 CEVAP

Alperen07

Benimki de yemişti bir sıkıntı olmaz merak etmeyin

Çok teşekkür ederim, içimi rahatlattinız çok telaslanmıştım. ????????????

Mapple2

Kedi / Köpekler için Toksik Bitki ama Zehirlendiği anlamına gelmez, Endişelenmeyin..

** ÇOK SAĞOLUN CEVAPLARINIZ İÇİN**

Buseckr

Gözlemlemekte fayda var olağan dışı bir durum varsa sorun olabilir bir anda başlayan kusma gibi