Kedim Kilo Almiyor

Cansuyo

Kedim 2.5 aylik chinchilla cinsi cok az yemek yiyor biraz cok yese hemen kaka yapiyor cok fazla hareketli hicbi problemi yok ama az yiyor kilo alamiyor ayni durumu yasamis olan varsa yardimci olabilirmi

2 CEVAP

Merve203

Ayni durumu yasadim. İstah acici bir seyler aldiktan sonra duzeldi. Gimcat multivitamin istah aciyor. Her gun duzenli veriyorum. Haftada iki kez yas mama veriyorum.

Yaş mama ve malt macunlardan uzak durun. Kısa süreli işe yarayabilir, sonra böbrek rahatsızlığına sebep olabilirsiniz. Kan tahlili yaptırın. Ucuz bir şey. Veteriner bulsun sorunu.