Midesi Hassas

Buseckr

Farklı bir şey yediği zaman ödül maması olsun yaş mama olsun kedi çimi olsun her şeyde kusuyor midesi hassas olduğu söylendi. Midesinin normal olması için ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum.

4 CEVAP

merhaba, öncelikle neden hassas olduğu konusunda tanı koymak lazım(ülser,gastrit parazit...?) tanıya yönelik yapılan tedavilerde sonraki süreçlerde sorun yaşama şansınız azalır.

Mapple2

Sizin hazırladığınız Ev yapımı Mama verdiniz mi , Denediniz mi ?

Buseckr

Herhangi bir sorun olduğu söylenmedi kendi maması dışında bir şey yediği zaman kusuyor

Buseckr

Mapple2 hayır royal canin kitten kullanıyoruz sadece onu yediği zaman kusmuyor