Kedim British Mi Scottish Mi?

Verdatrtp

Veren kişi cinsi British Shorthair lilac dedi ama kulakları dik değil hafif eğik. Böyle olunca Scottish olmuyor mu? Bu arada 4 aylık.

17 CEVAP

Esila46

Kedi :)

Ayben02

Karışık galiba :):)

uzumkitty

scottish straight kedinin cinsi. zaten british olamaz çünkü british scottish karışımında dik kulaklı yavrulara: scottish straight diyorlar. kıvrık kulaklılara ise: scottish fold deniliyor. sizinki scottish straight.

gizemaslan

Bu kedi fold. Straight olsaydı Mırmır gibi olurdu. Fold-British eşleşmesinden çıkan dik kulak bebekler Mırmır gibi oluyor. Bu kedinin kulağı maalesef kırık

Zeynepulku

Scottish kulağı kırık

elifkonakci

Bence de karışık.

Seymaaacaan

Kediniz british değil british ile scottish’in karışımı scottish strang

baranertaga

Aynen karışık

elifozzdemiir

scottish straight

alabalik32

British ile scotish yavrusu. Kendisi kulaklarından dolayı scotishe benziyor

Anonymus641126

Scotish fold a benziyor sanki

Linsenpai

Ne fark eder..

Anonymus944867

Scottish fold fakat kulakları çok az kırık olan foldlardan

gulayk7

Cat scanner uygulamasindan bakabilirsin genelde doğru sonuç veriyor.

Mila__kedi

Straight