Kedi Mama Yerken Ağlıyor

m60a3

3 aylık yavru kedi nd prime tavuklu kuru mama yerken gözleri yaşarıyor. bu mama yavru için çok mu sert? proplan kitten yerken hiç olmuyordu. daha iyi mama olsun diye buna geçtik ama günde en az bir kere yemekten sonra gözleri ıslak oluyor.

3 CEVAP

Zeynepulku

İçinde et olmayan karbonhidrat deposu mısır pirinç gibi gereksiz bir suru şey bulunduran Pro plan Nd'den daha mi iyi? Sizin kendinize iyi gelmemiş olabilir hasta etmiş olabilir bunu direk mamaya baglayamazsiniz. Yıllardır kullanıp sağlıklı olanlar var.

Hemen o mamayı bırakın. Propalan'a dönün. ND böbrek hastalığı yaratmak için birebir. Ben de aynı hatayı yaptım.

Berrefilizzz

Nd nasıl böbrek hastası yapıyor ?