Aşırı Acil Yeni Bebek

Erogluekiin

Sanırım yanlışlıkla 3. Kedim oldu... Sokakta demire sıkışmış buldum itfaiye kurtardı ve bana verdi ama sokağa bırakamadım ölür diye etrafta annede bulamadım... Annem eve aldı ilan açma şimdilik dedi büyük ihtimalle bizde kalacak olmazsa 2 aylık olmadan ilan acarım.

EN BÜYÜK SORUN
benim kedilerime alıştırırım kademeli ama sorun şu sesinden büyük kedim küçük kedimi dövüyor kafayı yiyeceğim aşırı zarar veriyor küçük kedime kıslıyor. Ne yapmam gerek biraz kalsınlar mı böyle yoksa acil yuva mı arayayım?

6 CEVAP

Ozge00

Kokusunu aldıkça devam eder buna maalesef. Bizde de aynısindan bir tane var. Evdeki eşyalara bile tislamaya başlamıştı. Kediden kediye değişir alışma süreci, alışmayadabilir. Duruma göre bakarsınız

Erogluekiin

Büyük kedim koltuğun altından kalkmıyor bize kıslıyor ısırıyor ama küçük kedim yeni bebeği kabulleniyor büyük kedim hem küçüğü dövüyor hem bebeği hemde bizi

Erogluekiin

Acil

Erogluekiin

Acill

Ozge00

Yeni kedinin kaynaklı Normal bir durum. Zamanla alışacağını umuyorum. Gün geçtikçe bu davranışlarinda düzelme olmazsa kediyi sahiplendirmeyi düşünebilirsiniz, kedi biraz kendini toplar o zamana büyür

Erogluekiin

Şu an ona kötülük yapmıyorum değil mi 3 gün beklesem sonra devam etmezse sahiplendiririm