Kedimin Kilo Alması İçin

Bellasmom

Merhaba arkadaşlar 10 yaşında bi kedimiz var. Hiçbir rahatsızlığı yok ancak zayıfladı kilo alması, güçlenmesi için ne önerirsiniz ? Vitamin mesela ?

2 CEVAP

Ezgi_3

Merhabalar,öncelikle maşallah diyelim patinize. 1 yaşında kedim için mama dışında genelde kısırlaştırılmış yaş mama kullanıyorum haftada bir paket. Bunun yanında gimcat in taurinli sticklerinden kullanıyoruz, protein oranı yüksek. Ancak yaşı sebebiyle belki bir bağışıklık güçlendirici de verilebilir genelde toz şeklinde veriliyor ya da damla. En sağlıklısı bir veterinere danışmak olacak.

Bellasmom

Teşekkür ediyorum. Hekimimiz de Gimcat önerdi belki başka fikirleri olanlar da vardır diye yazmak istedim.