Yavru Kedimin Tüyleri Beyazladı

doracat

Selam dostlar sağlıklı günler, kedimin sırt tüylerini beyazlıyor ve sanırım giderek artmaya başladı. Son 2-3 haftadır böyle galiba, en son veteriner iç-dış parazit yapmıştı. O sıra sırtına bir şey sürmüştü, ondan olabilir mi diye düşünüyorum. Sağlığında sorun yok gibi gözüküyor, hareketli, iştahlı, neşeli. Fotoğraf da çektim lakin çok belli olmuyor, kameram zayıf bir tık. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim, hayırlı günler.

2 CEVAP

FeyzaZeynep

Benim kedim gri renk ve birkaç teli daha 1 yaşına girmeden beyazladı veteriner önemli değil dedi ama yinede siz kendi veterinerinize de sorun

doracat

Yani ben söyledim sırt tüyleri hafif beyazladı iç-dış parazitten sonra diye, göstermemiştim ama, ondan değildir dedi ama bakalım götürebilirsem götürüp göstermeyi düşünüyorum. Şuan araç yok, taşıma kabı da almadım dolmuşla zor oluyor :(