Evde Dışkılama

mnk_kys22

Herkese merhabalar öncelikle ,
Benim 5 aylık kız kedim var, normalde aile evinde kalıyor kendisi ama 2 hafta önce alıp kendi kaldığım eve getirmiştim( bizim aile evinde annem kedilerden korktuğu için genelde bi odada kalıyor tüm gün ve küçük bi kardeşim olduğu için ondan biraz korkuyor , küçük kardeşim sevmek istiyor ama çok hızlı ve ani hareketler yaptığı için korkutuyor maalesef, benim kaldığım evde ise tam aksine her yeri rahat bi şekilde gezebildiğini anlamıştı ve kimse onu korkutmadan sevdiği için çok rahattı) 2 haftalığına burda durduk yere kakasının yarısını kuma yapıp yarısını da halıya yaptı ve sonra poposunu sürdü halıya ilk başta garipsedim ama bilerek yapmamıştır diye temizledim. 2 gün sonra yine küçük küçük kakalar bırakmıştı eve çok dikkate almadım ve yine tekrar aile evine götürdüm orda da öğrendim ki aynı şekilde yapmış bu sefer kum kabına hiç yapmadım odanın ortasına yapıp yine poposunu sürmüş aynı şekilde , bu sabah ise odanın her yerine küçük küçük kakalar bırakmış (yatağın altına, masanın altına, kapının arkasına vs ) acaba bunun sebebi nedir , ya da daha önce bunu yaşamış birisi varsa biraz anlatabilir mi acaba ? Yarın veterinerini arayacağım ama ben yine endişe edip dayanamadığım için buraya yazmak istedim, tecrübelerini ya da bu konu hakkında bir şey bilen birisi varsa yazarsa çok memnun olurum.

2 CEVAP

damladamlaxx

poposunu yere sürmesi parazit belirtisi olabilir diye biliyorum

Ayben02

Kızgınlık da olabilir benim kedim de kızgınlığa girdiği zaman yatağa halıya falan kaka yapmıştı