Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası Yara Açılması

7 aylık erkek kedimi 5 gün önce kısırlaştırdık. Geçen günlerde siyah kabuk gibi bir şey vardı. Daha demin kontrol ettiğimde ise siyah kabuk gitmiş ve o çentiklerin çok az açıldığını gördüm. Bilgisi olan var mı? Normal mi?

2 CEVAP

Ayben02

Ben iki kedimde de yaşadım hekimimiz huysuzlugundan yapıyor dedi ama sorun olmaz dedi yani benimkiler de birkaç güne toparladı :)

Endişelendim bi an, ilk evcil hayvanım. Çok teşekkür ederim :)