Kedimde Tüyleri Arasında Uçan Küçük Yaratıklar Nedir?

Ucukgenclik

Birkaç gündür sürekli kaşınıyor. Bugün tararken küçük küçük bir böcek gördüm. Bazıları elime aldığımda direk uçuyor.

11 CEVAP

ZehraBulutt

Uçan gençliğiniz olabilir belki

Cansumuezza

Pire :')

Mirtip

Hayatımda ilk defa böyle bişey duydum, çok ilginç.

Zeynepulku

Zehrabulutt ckwlcmmöcnsmvkwkc
Bir vet hekime götürüp parazit ilacı yaptırın evinizi ilaclayin. Kullandığı tarağı yatağı sirkeli su ile yıkan

Aysesonmezz

Zehra Bulutt hanımefendi insanlarla dalga geçmek yerine sorusunu cevaplasanız? O kişi çaresiz cevap bekliyor olabilir.

ZehraBulutt

Ayşe sönmez hanımefendi siz de gereksiz duyar kasmasanız. Komik bir soruya komik bir cevap verdim ne olmuş yani, arkadaşlar vermiş zaten gereken cevabı. Çaresiz cevap bekliyormuş, sanki kedisi amansız hastalığa yakalanmış alt tarafı pire yahu.

Piredir büyük ihtimal. Veterineriniz dış parazit yaparsa kısa sürede dökülürler. Sizin üstünüze de sıçrama ihtimaline karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Seymaaacaan

Uçmuyordur o zıplıyordur ;) piredir

Dış parazit damlası gerekli gibi duruyor. Pirelenmiş. Eviniz de basar pire. Acil vete gidin. Evinizi iyice süpürün. Gerekirse ilaçlama çağırın. Önce kediciği rahatlatın.

Ucukgenclik

Parazit ilaçlarını zaten düzenli yaptırıyorum. Ben unutsam veterineri zamanı geldiğinde zaten arayıp haber veriyor.
Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımız için teşekkür ederim. Kendini bilmeyen arkadaşların esprileri içinde çok güldüm. Onlarda zaman harcayıp benim güzel sorunum için kendi çaplarında cevap vermişler, onlarda sağolsun.

Bikedi

Uçan parazit hic duymamistim. Tanimlanamayan ucan cisim sizinki (ufo) her ne ise parazit oldugu kesin. Parazit damlasi yaptirmalisiniz.