Kedim Üstüme Çiş Yapıyor

Ebruli_

Erkek Kedim odada benimle kalıyor uyumaya yatağa girdiğimde üstüme çıkıyor mırıldıyor ve sonra sinsice gelip kuma çiş yapar gibi çişini üstüme yapıyor. Yatağım mahvoldu. Battaniye yıkamaktan bıktım. Sizce neden böyle birşey yapıyor olabilir. Bu arada kapıyı kapatıp yatıyorum evdeki diğer kedi ile bazen kavga ettikleri için. Kum kabı odamda suyu maması herşeyi yardımcı olursanız sevinirim.

3 CEVAP

DoraFiko

Fsena, konuyla alakalı bende birşey sorabilir miyim. Benim kedimde 6aylık olacak ve ufaktan kızgınlık belirtileri veriyor. Henüz işaretleme yok ancak yakın zamanda oda olacak gibi. Hekimimiz en erken 10 aylıkken kısırlaştıralım o halde bile gelişim geriliği olabilir dedi. Erken kısırlaşınca tam gelişemiyormuş. Siz kaç aylıkken kısırlaştırdınız? 5 6 aylıkken bile kısırlaşan erkek kediler var. Kafam çok karışık bu konuda. Yaşadığım yerdeki en iyi sayılabilecek kliniğe sordum bu şekilde söyledi bana

Fsena

ERKEK KEDİNİZİ ACİL OLARAK KISIRLAŞTIRMANIZ GEREKİYOR.ONU ÇİFTLEŞMEK İÇİN KOKU BIRAKMAK İÇİN YAPIYOR.GÜVENDİĞİNİZ TEMİZ BİR VETERİNERE KISIRLAŞTIRMANIZI YAPTIRMALISINIZ ACİL OLARAK.EVİNİZ BİRKAÇ HAFTA SONRA BERBAT KOKMAYA BAŞLAYACAKTIR.ÇOK KÖTÜ BİR KOKU OLUYOR.BİZİMDE AYNI ŞEY BAŞIMIZA GELDİ HEMEN KISIRLAŞTIRDIK PROBLEM ORTADAN GİTTİ :)

betul18

@DoraFiko benim de 6 ayından biraz büyük erkek kedim var ve ben de erken kısırlaştırmak istiyodum ama veterinerim 8 aylık olmadan olmaz dedi koku konusu için endişeliyim hiç tecrübem yok dışarda kedilere bakıyodum ama hiç evde bakmamıştım birisi beni aydınlatsın lütfen bu koku işi nasıl oluyor