Mama Yedikten Sonra Kusma

Cozgel

Kedim mamasını yedikten bir süre sonra mamayı olduğu gibi kusuyor bütün bütün çiğnenmemiş oluyor. Neden olabilir? Hızlı yediği için olma ihtimali varmış bir haftadır arttı bu durum. Ya da neden çiğnemiyor. Onun haricinde herhangi bir durum yok ishal ve halsiz değil. Böyle bir duruma denk gelen var mı ????. Bilgiler için şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

Buseckr

Aynı sorun benim kedimde de vardı on kez felan kusmustu veterinere gittiğimizde ilaçlı röntgen çekildiği zaman tüy yumağı gibi bir şey vardı onu çıkaramadığı için kustugu söylendi sürekli bekleyip tüy yumağınin ilerleyip ilerlemedigine bakıldı en sonunda dışkı yoluyla çıkıcak kısmına geldiğini gördük zeytinyağı içirdik poposundan da zeytinyağı verdiler rahat çıkarabilsin diye mide koruyucu iğne yapıldı ilk gün bir tane ikinci gün iki tane o zaman kusmasi geçti dışkı yoluyla da attı

Cozgel

Teşekkür ederim, malt yediriyorum ama yine de olabilir bahsettiğiniz gibi bir durum baktırayım bir onun için

Benim kedimde de oldu. 3. kez kusuşunda veterinere götürdük.biraz mama yiyip 5-10 dk sonra kusuyordu. Midesini bozmuş dedi hekim. 2 tane mide koruyucu iğne yaptı ve iyileşti

Elliiiis

Kediniz kaç aylık?