Kedimde Pire Mi Var ?? Nolur Yardım

kedimin bebişleri olalı 10 gün oldu kedimde hiç bir şey görmememe ragmen yavrularda küçük böcek türevi şeylere rastladım elede alınmıyor hemen kaçıp tüylerin altına giriyor bu ne olabilir yardım eder misiniz

1 CEVAP

tika_waylan

Cok bebek olduklari icin ense damlaso yapilmaz sut emzirince sorun oluyor mu onu ogrenin anne kediye ense damlasi yaptirin veterinerebsorup. Bebekler hic disari cikti annenin parazit asisi var miydi?
Bebekleri sirkeli suyla silebilirsiniz pireye bire birdir aman usutmesinler zaten kis cok dikkat edin sicak tutun cok da kucukler. Muhtemelen pire bahsettikleriniz veterinerizi de arayip sorun fotografini cekip yollayin. Evi de surekli supurun pire yumurtalari olmasin bol bol elektriklo supurgeyle evi supurup sirkeli suyla evi de silin.