Yaş Mamayı Nerede Saklayayım

dilaraasnn

Yaş mamayı açmasam da buzdolabında mı saklayayım yoksa oda sıcaklığında mı

4 CEVAP

Zeynepulku

Acmasanizda buz dolabında dursun acarsaniz buzluga koyun.

Ozge00

Bende acana kadar odada saklıyorum, güneş görmüyor. Açtıktan sonra dolapta duruyor. Yanlış yapmıyorsunuz yani.

uzumkitty

açmadan zaten oda sıcaklığında kalması normal. markette hep reyonda duruyorlar. açtıktan sonra kesinlikle buzdolabına atın yoksa bozulur leş gibi kokar. çöpe gider.

Ayben02

Ama ben genelde açmadan oda sıcaklığında saklıyorum açtığımda buzdolabında saklıyorum yanlış mı yapıyorum