Merhaba Arkadaşlar Kedim Dışarıya İşemiş

Arkadaşlar yaklaşık 6 aylık dişi bir kedim var ve bugün sabah kalktığımda küçük odamızın halı olmayan zeminine işediğini gördüm yani buldum diyelim zaten gidip gelip üstünü kapatma hareketi yapıyordu. Neyse aldım temizledim ama neden böyle bir şey yaptı hasta desem değil oynuyor zıplıyor deli gibi anlam veremedim acaba hasta ve bana mı belli etmiyor

4 CEVAP

Ayben02

Bazı kediler kızgınlığa girdiğinde etrafa çiş veya kaka yapıyorlar benimkiler birkac kere kaka yaptılar halıya yatağa

Seymaaacaan

İdrarın miktarı nasıldı küçük bir miktarsa hastalığı olup yanlışlıkla kaçırmış olabilir veya kızgınlıkta da olabilir bazen dişi kedilerde koku bırakabiliyor

Eliiiifff

Kedi kumu pis ise tiksinip başka yere yapabiliyor ona da dikkat edin derim

eessmmaa

Veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Çünkü benim kedim de kum kabı dışına yaptı bir kaç kere ve idrar tahlili yaptırınca idrarında kristalleşme görüldü.