Kedimih İçini Çekmesi

goz_ce

Kedim çok sık içini çekiyor neden? Sağlıklı bir şey mi yoksa hastalık işareti mi?

3 CEVAP

zibityus

insan içini çekerken ne hissediyosa kedi de içini çekerken onu hisseder gibi düşünebilir insanlar ama kedi için bambaşka anlamlar taşıyabilir hastalık olacağını zannetmem.

Patili_1

Benimkide çekiyor ara sıra nefes böyle baya nefes alıyor içini çekiyor resmen bende anlam veremedim

tyguler

Benim kedim de ara ara dertliymiş gibi içini çekiyor. Çok sık olmazsa normal bence. Ama ćok sık oluyorsa bi veterinere sorulmalı