Kedilerim Mamayı Sevmedi

NSukun

Dün on kiloluk profine mama aldım gelir gelmez verdim ikiside yedi akşam eski mamayla karıştırıp verdim sabaha kadar eski mamayı seçip yeni mamayı tabakta bırakmışlar nasıl alistirabilirim eskiden tavuk suyuyla falan katistirip alistiriyordum ama artık yumuşayınca yemiyorlar. Bu mama daha önce kullandığım bir mamaydi önceki paket biterken biraz zor yemeye başlamışlardı ikiay ara verdim artık yerler diye düşündüm ama düşündüğüm gibi olmadı sanırım on kilo az da değil başka öneriniz var mı nasil alisirlar

2 CEVAP

Seymaaacaan

Aç kalınca mecbur yiyecekler. Benim kedim de aldığım mamayı sevmiyordu başlarda aç kalmamak için yiyordu ama şimdi çok sevmeye başladı. Sizin kedinizde alışır

Eliiiifff

Yaş mamayla karıştırmayı da deneyebilirsiniz