Patilere Yapışmayan Kedi Kumu Tavsiyesi Lütfen.

serlok

Kedi kumunda istediğimi bir türlü bulamıyorum. Ya çok koku yapıyor ya çok dağılıyor. Şu an proline lavantalı kullanıyorum. Her yer kum.elekli paspasımız da olmasına rağmen.

11 CEVAP

Zeynepulku

Pelet kum kullanin

Eliiiifff

Vancat deneyin derim fiyatına göre güzel kum

betul18

pelet kum kesinlikle büyük yükten kurtarıyo evde hiç kum yok artık bigcat aldık yanında kürek de almalıymışım taneler büyük

Succubus

ben akkumun karton kutudakilerini deniyorum 1 haftadır. çakılın tuvaletinin olduğu oda içinde kalıyor kum sadece ki bunun çoğu da elekte dökülüyor. elek çevresinde tek tük kumlar var. ayrıca kumlar çok ince olduğu için pek parçalanmıyor ve batınca da can yakmıyor. şu anda favori kumum bu oldu. koku problemi vs de yok.

Ozge00

Pelet

Asla parfümlü kullanmayın. Doğada parfümlü toprak yok. Kediyi hasta edersiniz. Mırmır hem ekonomik hem kaliteli. Toz ve koku yapmıyor. Küçük tanelisini alın.

Aktif karbonlu kumlar etrafa daha az saçılıyor. Gardenmix kullanıyoruz. Kum dağılma miktarı büyük oranda azaldı

Kuzucansu44

Ben Ever Clean Extra strong kokusuz kullanıyorum. Bu marka diğer kumlara göre daha pahalı ama kesinlikle en iyisi

Anonymus641126

Pro line pudra kokulu kumu tavsiye ederim hem çok güzel kokuyor hem de topaklanma yapmıyor fiyatı da çok uygun

serlok

Teşekkürler arkadaşlar önerilerinize bakacağım .

zau

trendline silika kristal kedi kumu ve biokat's kedi kumu parfümü kullanıyorum. evde 6 kedi var. dağılıyor ama paspas kullanıyorum, işimi kolaylaştırıyor.