Hangi Malt Macunu Kullanabilirimmm??

NilayYaren

Merhaba arkadaşlar benim kedim biraz seçici gimcat markasının macununu kullandım yemedi hangi marka kullanabilirim

8 CEVAP

Ozge00

Patisine sürün yalayarak temizler.

Rmyss

Ben veterinerden candioli markasının maltini aldım . Kedim elimde görünce pesimden ayrılmıyor diyebilirim . Baya seviyor benim bile tadına bakasım geliyo???? deneyin derim

uzumkitty

Vets Plus veya Trixie markalı macunları öneririm.

Asla kozmetik ürünleri kedinize vermeyin. Böbrek hastası yapmanın en kısa yolu çünkü. Kedinizi doğası gibi besleyin. Hazır yaş mamalardan uzak durun. Ödül gibi saçma tabirler etkilemesin sizi. Haftada bir kendiniz tavuk ya da balık alıp tuzsuz haşlayıp verin ödülünü. Kuru mamasını da az tuzlu seçin. Evde geeçek bahçe çimi yetiştirin. Başka şeye gerek yok.

uzumkitty

@NilayYaren
kediniz yine yemezse : yaş mamasına karıştırıp verin o halde yiyor.

NilayYaren

Partisine sürdüm ama hep etrafı batırıyor zorla ağzına sıkıyorum yakalamak bile istemiyor deneyeceğim umarım memnun kalırım

Ozge00

Direkt sıkıp bırakmayın o zaman yayın. Ben yemedigi şeyleri sürüyorum o şekilde, mecbur yalıyor. Yaydığınız içinde etrafa sıçratmaz. Ben yoğurda, kefire, malta vb çoğu seye bu sekidle alıştirdim.

NURSENA123

gimcat veya vets plus bunlar çok iyidir içeriği harika