Uygun Mama Siteleri

Rmyss

Arkadaşlar alışveriş yaptığınız
Ben şu siteden alıyorum indirimli oluyor diğer sitelere gore daha uygun dediginiz kedi mamasi alabilecegim (proplan kullanıyorum ) siteler var mı??

8 CEVAP

uzumkitty

kedinizin yaşını, mamanın hangi çeşidini, kaç kiloluk mama? bunları yazın ben cevap vereyim.

uzumkitty

h'psiburada sitesinde: 3 kiloluk proplan kitten: 158 tl isterseniz bir bakın.
sansürlediği için sitenin ismini tam yazmadım.

Rmyss

Kedim 5 aylık proplan kitten tavuklu kullanıyorum 3 kg alacağım en uygun fiyatlı site arıyorum

uzumkitty

h'psiburada sitesinde: 3 kiloluk proplan kitten: 158 tl isterseniz bir bakın.
sansürlediği için sitenin ismini tam yazmadım.

G’ttigidiy0r
K0laymama
Pet’mce
Bu sitelerden alışveriş yaptım. Hiç sorun yaşamadım.

scharnhorst

petlebi var (buranın alış veriş kısmında da güzel indirimli ürünler oluyor). bunun yanında ************ ve *** özellikle konserve mama alırken ekonomik olan siteler.

scharnhorst

************ ve ne on bir olacak olacak o yıldızlı yerler...

Minikmuezza

C'abuk mama uygun sorunsuz