Acana Yavru Kedi Maması

SufleNarin

Merhaba kedim 6 aylık 3 kg 200 Gram Acana Yavru kedi mamasına geçtim günde kaç gram ya da çay bardağı vermeliyim lütfen bilenler yazsın

3 CEVAP

NURSENA123

arkasında yazar bide kedilerin doyma içgüdüsü vardır yani dilediğin kadar koyabilirsin açıktıkça yer

Zeynepulku

Arkasında yazar vermem gereken miktar. Vermeniz gereken miktarin yarısını verin o bittiginde sonra diğer yarısını verin. Hepsini ayni anda yemez sık sik az az yerler.

pompompurin

arkasında yazıyor aynı mamadan bizde de var 50-100 gram arası verin her kedi farklı miktarda yer.