Kedimi Kisirlastırdık Ama Bir Sorun Var

crenxx

merhaba arkadaslar bugün kedimizi kisirlastirdik ve asırı agrasif sürekli tıslıyor. sorun su ki baslıgını çıkardi ve takamiyoruz baya denedik ama asla olmuyor baska yapabilecegimiz bir sey var mı? cunku dıkıslerini isirarak patlatabilir cok korkuyorum

5 CEVAP

Ayben02

Yeni kisirlastirildigi için canı acıyor kizmasi normal boyunluk için vete danışın o size yardımcı olur belki ameliyat kıyafeti falan giydirebilir geçmiş olsun :) ????

Nihal12

Cani yaniyor bir gun surer yarin sakinlediginde tasmasini mutlaka takin ameliyat sonrasi 12 saat gectikten sonra az miktarda mama yedirin.gecmis olsun.

Alimeozmutlu

Temiz küçük bir atlet giydirebilirsiniz dikişlerini örtün aynı sorun biz de de var

zau

bazı anestezi ilaçları anesteziden çıkarken deliryum dediğimiz tablo yapabiliyor. 2 kedimde bunu yaşadım. sağlık camiasından olduğumdan bu durumdan bilgim vardı, en önemlisi sessiz ve karanlık bir ortam sağlamanız. ama ne olursa olsun, tırmalasa da etse de o elizabeth'i birşekilde takın. dikişlerini açarsa karın zarı iltihaplanmasına kadar gidebiliyor ve peritonit dediğimiz şey insanda da hayvanda da çok korktuğumuz birşey :(

crenxx

yanitlariniz için tesekkur ederim sonunda takabildik umarim tekrar sorun cikarmaz