Üşüme Sorunu

Herkese iyi günler bir kaç haftadır kedimin kulakları eskisine göre biraz serin gibi üşüyor mu anlamadım evin sıcaklığı 24 25 derece arasında kulakları dışında vücudu, patileri normal heleki yeni uyandığında dahada soğuk oluyor kulakları, biraz oynatıyorum ondan sonra eski sıcaklığına dönüyor bir kaç yerde normal diyende var üşüyor diyende kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

AngelHacker

Eskiye nazaran kulakları çok soğuk anladığım kadarıyla. kakasına bak isal olduğu an alarma geç 24 25 derecede üsüyeceğini hiç sanmıyorum. Bir de tüm cevaplarımda söylüyorum petin en iyi veterineri anne babasıdır. bı sorun varsa sen anlarsın zaten. Gözlemle üşüyen kedi kucak ister mesela..

@AngelHacker yok hergün kakasını düzenli kontrol ederim normal, uyurken üzerine battaniyesini örtüyorum bir süre sonra kalkıp gidiyor üşüdüğünü pek bende düşünmüyorum cevabınız için teşekkür ederim