Hills Cd Kedi Maması

Kedi_annesi

Merhaba kedi anne ve babaları. Oğlumu kısırlaştırdıktan sonra maalesef idrar yollarında kristalleşme oldu. Mama yolculuğumuz royal canin ciltten, pro plan yetişkin, pro plan kısırlaştırmış kedi maması, N&d tavuklu tahılsız yetişkin kedi maması ve hastalığımız ortaya çıktığında royal canin urinary, en son olarak da Hills C/D uraniry sistem hastalıkları için olan mamayı kullanıyoruz. 1.5 kg 130 liraya alıyoruz veteriner hekimden ancak tuzlu oluyor. İnternette de Türkiye satışı olan bir yer bulamadım. Bilgisi olan varsa aydınlatabilr mi? Nereden temin edebilirim?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Bu mama sadece veteriner kliniklerinde satılıyor.

Rmyss

Kristalleşme neden oldu acaba bilgilendirebilirmisiniz.
Erken kısırlaştırma dolayısı ile mi oldu yoksa başka sebepten mı

Kedi_annesi

Merhaba rmyss. Evet kısırlaştırdıktan sonra oldu bu risk erkek kediler için hep vardı zaten. 1 yaşından önce tam vaktinde kısırlaştı benim oğlan