10 Bin Tl Ye Kedi

Gulsahka

Gerçekten ama gerçekten merak ediyorum. Bu fiyata gerçekten hayvan alan var mı? Ya da ne akla hizmet bu kadar para isterler bir insandan. Bu hayvanlar satılamaz ticaret yapmayın diyoruz siz en alasını yapıyorsunuz. Bu resmen ticaretten de öte! Hayır böbrek mi satıyorsunuz?!! Bu fiyata kaç hayvan doyar aç kalmaz biliyor musunuz? Ama satan kişi de suç bulmuyorum ben. Ne de olsa talep varsa satan kişi haklı. Cidden bu fiyatı verenlerin aklını... Allah islah etsin. Sinirlendim şu günde bile.

16 CEVAP

ferhat05

Para ile satmak tam anlamıyla saçmalık. Mal mı bunlar? Kölecilikten ne farkı var?