Hangisini Kullanıyorsunuz

Ahmetmaras

Anket

Pelet
(5 oy)
Topaklanan bentonit kum
(14 oy)
Toplam (19 oy)

Şuana kadar normal kum kullanıyordum fakat pelet kumuda denemek istiyorum kullananlar bilgi verebilirse aynı topaklanma bundada var mı fiyat açısından daha mı kârlı ben 10kg kumu 25 tl ye alıyorum hangisi daha kullanışlıdır

2 CEVAP

melisaakrer

Merhaba, ben pelet kullanıyorum. Bentonitte kokuyu çok fazla aldıktan sonra birçok araştırma yaptım. Bir blog sayende peletle tanıştım. Bentonitte çeşitlilik olduğu gibi pelette de o çeşitlilik var. Her pelet aynı değil demek istiyorum. Ben kullandığım kumdan memnunum isterseniz size de önerebilirim.

melisaakrer

Şöyle ki sizi direk blogun sayfasına yönlendireyim. Orada detaylıca her konuda açıklama mevcut. Blogdaki yazı için tıklayabilirsiniz.
Fiyat konusuna gelirsek biraz yüksek bir fiyatı var 7 litresi 35 TL şu an. Marka "7 litre yaklaşık 7 hafta" kullanabilir diyor. Ayrıca tuvalette çözünmesi olsun doğaya zarar vermeme açısından oldukça iyi.