Kedinin Cinsi Ne Sizce?

Esrakutlu

Merhaba arkadaşlar kedimin cinsini öğrenmek istiyorum. Fikri olan var mı?

12 CEVAP

Sahidegulcan

British kedilerin yüz yapısı böyle olmuyor bildiğim kadarıyla..
Cinsin ne önemi var sağlıklı olsunlar da gerisi boş valla

Gulsahka

Ankara kedisi.

Sahidegulcan

Böyle görünce direk Ankara kedisine benzetiyorum.
Daha önce benim de Ankara kedim vardı. Kulakları böyle sivri, tüyleri hafif uzun ve hareketli bir kediydi :)

Seymaaacaan

Kulakları britishe göre büyük gibi ama british kırması olabilir veya ankara kedisi

ecrinnurAslan

Ankara Kedisi

maviboncuk07

Benim kedimin aynısı :) Ankara kedisi

Esrakutlu

Evet Ankara kedisine benzediğini söylüyorlar. British shorthair demişti sahiplendiğim kişi ama pek benzemiyor sanki :))

British shorthair değil kesinlike. Bi ihtimal annesi yada babası olabilir ama sanmıyorum. Büyük ihtimal ankara kedisi. Sağlıklı mutlu olsun cinsin önemi yok :)

guloruc

british straight

Esrakutlu

Evet kesinlikle sağlıklı olsun gerisi önemli değil :) sadece merak ettim veteriner de karne oluşturulurken sormustu. :)

Dy22

British

Elifkirci

Kesinlikle british shorthair değil kulakları fazla büyük ankara kedisi veya kırma olabilir.