Kedim Kusuyor

patiii122

Kedim 1 yaş 1 aylık dişi cins kedi kısırlaştırcam bir hafta sonra falan geçen hafta maması bitti veteriner de dedi ki zaten kısırlaşctırcaz kısır mamaya geçelim advance kısır mamasına geçtik ama bu mamadan dolayı sanırım kusuyor başta kakasını yaptı sandım ama kakası kumda öyle huyları yoktur az önce yine gördüm o lekeleri tüm tüm mamalar var içinde ve tuvaletinde kakası var kustuğuna emin oldum artık sizce neden oldu napılır

2 CEVAP

Merhaba benzer bir durumu köpeğimde yaşadım. Eğer aşıları tamsa ve hasta olmadığından eminseniz mamayı değiştirmenizi öneririm. Ancak kusmaları 1 saat içinde 1den fazla kez oluyorsa ve bununla birlikte halsizlik varsa kesinlikle bir veterinere götürmelisiniz.

Ezgi_3

Aynı problemi bizde ishalle beraber yaşadık. Kumunu her gün mutlaka kontrol edin. Benim de tavsiyem mamayı değiştirmeniz olacaktır. Ancak halsizlik ve ishal de varsa mutlaka veterinerinize danışın.