Kedim Yemek Yemiyo

merebi

Kedimi yeni aldık ve dünden beri yemek yemiyor

22 CEVAP

merebi

Evet ve kuru mama
Benim babamın tandı Bir arkadaşı var ordan aldık

aycacetin2472

Mama sürekli açıktamı duruyor. Yavru kedini birde. Yaş mama ve kuru mamayı karistirarak ver. Beyki o şekilde alısır bide mamayi mumkunse acik birakmayin

merebi

Yaş mama verdim iştahlı yedi

Bu yavru kuru mama yiyecek kadar büyük değil maalesef minimum 1 hafta kitten konserveler ile beslemelisiniz mutlaka vitamin mineral takviyesi içeren bir şurup kullanmanızı tavsiye ederim ilk 10 gün özenli bir bakım gerekecektir birde yavruyu nerden edindiğinizi söylerseniz daha çok yardımcı olacağım iyi akşamlar

merebi

Babamın arkadaşındqn aldık

Duman14

Biz de ilk başlarda sorun yaşadıkok şekerli mamalar vermeyin ayrıca bende kedinizin hangisi olduğunu çözemedim ama bazen cinse göre de mama değişiyor mutlaka içeriğini okuyarak verin çok küçük ise kuru mama dişleri kesemeyeceği için uygun olmaz biz ilk yaş mama verdik sonra büyüdükçe kuru mama yemeye başladı

merebi

1 sayfayıyı okursanız sevinirim