Kedim Yemek Yemiyo

merebi

Kedimi yeni aldık ve dünden beri yemek yemiyor

22 CEVAP

Gofretsla

Kesinlikle haklısınız dollfacepersian ve nildogcat. Bu şahsın kedisi falan yok. Bunlar Google'dan alınmış ve bu nasıl bir yalan ya telefon bozuk benim kedim yerine internetteki peri koymuş telefon. Saçmalık

queen88

hayal dünyana hayran kaldık petlebi topluluğu olarak alkışlayın arkadaşlar

nildogcat

Yani inanın bana o kedi yaş mama dahi yiyebileceğini zannetmiyorum.Keşke yalan söylemek yerine soruyu "Kedilerin beslenme bozuklukları nasıl düzelir kedim yok fakat sevdiğim için öğrenmek istiyorum"tarzında sorulsaydı herkes daha net cevaplar verirdi ve açıkçası telefon başka kedi atmış demeniz de inandırıcı gelmedi eğer öyle olsaydı ilk baştaki benim kedim diye bir tabirde bulanmazdınız.Saygılar.

nildogcat

Fotoğraftaki kediler Google 'dan alınmış.Hem bu kadar küçük bir kedi kuru mama yiyemez.Eğer kedilerin beslenmesini merak ediyorsan bunu yazabilirdin...

Patim34

Sizin bir kediniz olmadığı için yemek de yiyemez bu ne saçma bir kurgu !!

dollfacepersian

Üsteki kedi gerçekten Google dan alınmış.https://ilginsavci12.files.wordpress.com/2013/11/726922-yavru-kedi-2.jpg
Sizin gerçekten kediniz var mı diye düşünmeye başladım. Kedinize benzediği için veya örnek olarak koyduysanız neden "En baştaki benim kedim" dediniz anlamadım..

dollfacepersian

En üstte beyaz bir Scottish fold var. Alttaki iki resimde yeni doğmuş sarı ve kahverengi iki yavru kedi. Ayrıca üstteki fotoğraf Google dan alınmış gibi duruyor.Hangileri gerçekten sizin kediniz anlamadım

Gofretsla

Ne okuyacağız ya?! İyice saçmaladı bu soru şikayet ettim senin kedin falan yok hadi itiraf et! Yok

dollfacepersian

Sizin kediniz beyaz Scottish fold mu acaba? Mama olarak ne kullanıyorsunuz? Birde nereden aldınız? Petshop'tan alınan kedilerde sağlık sorunları daha çok oluyorda

vhope

Benim kedim de ilk aldığımızda yemedi hatta endişelenip soru sormuştum :) Şimdi alıştı ve her şeyi silip süpürüyor resmen :)

tika_waylan

Baska kedi atıp böyle bir soru sormanızı anlamadım. Ayrıva minnacık kedi kuru mama mı yer anasının sutunu içmeki inşallah anasından ayırmamaıssınızdır görüntü olarak o boyutlardaysa.
2 aylıga kadar kedi annesinin sütünğ içer anne öldüyse ya da yavruları bıraktıysa kabul eymiyorsa kedi süt tozu satılır veterinerşerden o verilir. Ve zamanla kitten yas mama verilir.
2 aylıga yaklastıktan sonra da yas kuru mama karıstırılır ve kuru mama agırlıklı beslenir.

merebi

1 sayfayıyı okursanız sevinirim

merebi

En baştaki benim kedim

Belki mamayi begenmemiştir. Başka bir mama veya secici ise secici kediler icin ozel mamalar var

merebi

Telefonunda sorun benim kedim diye başkayavru atmış bende kendi kedim gözüküyor