Kayıp Kedi

keratacat

Merhaba, bir çok evcil hayvan anne babası beni anlayacaktır. Dün öğlen saatinden beri kedim kayıp. yani tam 24 saat oldu. evin etrafını sabah 6 da kalkıp aradım sessiz sakindir diye ancak bir sonuca ulaşamadım. Evimiz 4.katta dışarı çıkmak için balkondan atması gerekiyor. Bunu da yapmaz canı çok kıymetlidir. 6 aylık erkek tekir kedi. Kısırlaştırılmamış henüz. Eve geri dönme şansı vat mıdır veya nasıl bir yol izlemeliyim onu bulmak için bilgileriniz varsa lütfen sunun çünkü şu an ne mantıklı düşünebiliyorum ne de başka bir şey ????

14 CEVAP

zin

Benim kedimde 6 aylıkken kendisi kaçtı evden hemde 3. Kattan atladimı ne yaptı hala bunu bilemiyoruz. Gece aradık gündüz bütün komsulara fotosunu gösterdik sorduk cocuklara söyledim kim bulursa ödül vercem. Bulamadık... tam umudumuzu kestik gece yarisi dişardan sesi geldi bagiriyordu hemen evden çıktık aldık onu. Gündüz korkup saklandı sanirim tam 23 saat dışarda kaldı ve kırık çıkığı yoktu sadece kirlenmişti. Herkese söyleyin bakkala markete girebilir acıkır bilgileri olsun. Emin olun civardan ayrılmamiştir. Kediler asla terketmez

Zeynepulku

Hayır, atliyabilir aşağıya kus görüş sinek görür atlarm canının bir kiymaet yok o zamanlarda :/

Zeynepulku

İki uç fotosunun olduğu bir ilan çıkartın. Bakkallar marketlere berberlre asin yakin cevrenizdeki. Evimiz bodrum katına cevre apartmanların bodrum katlarını karanlık küçük köşelere bakin. Kullanılmış kumunu apartman etrafına dökün gece her yer sessizken tepki vereceği bir oyuncak veya mama kabi ile ses çıkartarak arayın. Mahalledeki çocuklara söyleyin ilan verin.

alabalik32

Müge Anlı da program sonunda ilan veriyor artık.

ecrinnurAslan

çok üzücü bir durum çünkü benim başıma geldi hala bulamadık kartopumuzu ona dedem bakıyordu daha 5 aylık sanırım çaldılar normalde gelirdi bizim kartopumuz İnşallah kedinizi bulursunuz kimsenin başına gelmesin

indovf

İnstagramdaki sayfalara ilan verebilirsiniz. Masum gözler haysev vb. sayfalar var. Buraya da fotoğrafını ve hangi bölgede olabileceğini yazarsanız dikkat ederiz.

MOGU

kediler kaçıncı kat olursa olsun 5 km etrafındaki karşı cinsin çağrısını alabiliyor, evim 7.katta, sinekliğe hayatında dokunmamış kızımı kızgınlıktayken sinekliğe tırmanmış buldum, tabureye çıkıp indirebildim, şimdi ben odada değilsem sineklik bile olsa camları açmıyorum. bu kızgınlık herşeyi yaptırır, atlama ihtimalini gözardı etmeyin.

Siyahiinci

Evin yolunu bulabilmesi için kullandığı kumunu apartman etrafına serpiştire bilirsiniz. Umarım en yakın zamanda bulursunuz

Merhabalar. Benim kedim 2 yaşında kısır erkekti. Köyde bakıyorduk çok tenha bir yerdi. Gece giderse gündüz mutlaka gelirdi. 4 ay oldu gelen giden yok. Sizi üzmek kırmak hiç istemem ama kendinizi alıştırın derim. Benim sanki kolum kopmuş gibi oldu. Benim o koca kafalım nerede bilmiyorum. Geçmiş olsun umarım en yakın zamanda gelir...
:(

zin

Bu arada benim kedide kelebek manyağı. Görünce deliriyo uçabildiğini zannediyor kaç defa buzdolabinin üzerinden atladı kelebek, sinek yüzünden???? bi ara ön patisi burkuldu geçti çok şükür

keratacat

kimsenin bu durumu yaşamamasını dilerim 3 gün oldu hala yok

ferhat05

Zavallım korkmuştur. İlan verin yakın çevrenizdeki komşu, bakkal ve esnaflara sorun.

damladamlaxx

kısırlastırılmamıssa eger üreme içgüdüsüyle 4.kattan da atlıyorlar 14.kattan da maalesef balkon cok tehliheli onlar icin atlamak istemese bile oynarken düsebilir

Linsenpai

Camlarınıza tel yaptırsaydınız..