Nd'ye Alternatif Mama Önerisi

evapisi

Merhaba arkadaşlar benim 6 aylık scottish kızım var. Kuru mamaya başlangıcımızı proplanle yapmıştık daha sonra ND daha kaliteli oldugu icin ona geçtik fakat son zamanlarda mama fiyatları arttığı için ben de ND yi karşılamakta zorluk çekiyorum.(öğrenciyim). Böyle olunca da üzülüyorum fakat proplan almak istemiyorum bana ND kitten'a benzer bir alternatif önerebilir misiniz uygun fiyatlı

9 CEVAP

Eliiiifff

Brit care crayz içerik olarak güzel aynı zamanda matisse de çok güzel içerik bakımından incelemenizi öneririm

zibityus

kilosu 30 40 liraya nd var internette satılıyor proplanda o fiyatlarda değil mi

Themis_hy

Büyük paket alınca nd ve proplan aynı fiyat. Profine kitten bakın daha uygun fiyatlı

Rmyss

Proplana karşı neden bir onyarginiz oluştu bilemiyorum ama proplani tavsiye ederim kesinlikle veterinerimin de önerdiği ve kaliteli buldugu mamadır. Baktığınızda nd ye karşı da çok fazla olumsuz yorum var. Daha pahalı olan hills e karşı da orijene karşı bile olumsuz bir çok yorum okudum. Başka mamaya geçmiştim veterinerin de tavsiyesiyle tekrar proplana gecmemi tavsiye etti veterinerim bende size tavsiye ederim proplani bende üniveriste öğrencisiyim ve hem bütçeme uygun hemde kaliteli oldgunu düşündüğüm proplani kullanıyorum. Gerçi proplan da öğrenci birine gore ucuz bir mama değil ama yinede bir çok mamadan icerik olarak güzel

NSukun

Profine kullanıyorum içeriğini biraz inceleyin isterseniz on kilo alınca kiloso 28 TL'ye falan geliyor

bidiboom

Hills-Orijen-Acana.. bu ucuyle ilgili saglik sorunlari olusturdugu gerekcesiyle ABDde piyasadan toplatilmisti, gecen yil ve onceki yil diye hatirliyorum.. bunlardan kacinmakta yarar var diye dusunuyorum..

bbeyzvv

proplana ön yargının nedeni fiyatını hakeden içeriğinin olmaması o fiyata daha iyi içerikle mama alınabilir ama kediye o yarıyorsa o verilmeli

fitmine bakabilirsiniz

bihtercik

advance,proplan,hills,lavital,royal canin

Buketbayraktar

Brit care bakabilirsiniz onu kullanıyorum içeriğine de bakabilirsiniz memnunum ben