Çok Acilllll

Minimesi

Arkadaşlar kedimin burnu sabahtan beri kuru ve ağzı acayip kötü kokuyor kokudan kusuyordum az önce okadar yani ne olabilir sizce ? Ve 3 gün önce soru açmıştım kedim beyaz köpük kustu gibi kustu diye veteriner şu olabilir bu olabilir dedi kesin konuşmadı mide rahatlasın diye iğne vurdu dün akşam yine kustu ama yeşil

23 CEVAP

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Merve203

yeni veterineriniz dogru tespitlerde bulunmus. Tokanin metal kismini mutlaka cikarmali. Yemek yiyor mu suan kediniz, keyfi nasil

Minimesi

Merve 203 bir tane yaş mama verdi gourme gold diye 2 gündür yemeyince hepsini sildi süpürdü :) şimdi başka yemek vermeyin dedi veteriner yarın kan alacakmış pazartesiye kadar hergün götüreceğiz veterinere

Merve203

Yemek yemesine sevindim. Once rontgen cekmesi gerekiyor aslinda. Neden kan almak istedigini pek anlamadim ama vardir bir bildigi mutlaka. İnsallah iyilesir kisa surede. Gecmis olsun

Minimesi

Merve203 kedimde diğer doktor karaciğer hastalığı olabilir demişti ama testleri yanlış yapmıştı ondan dolayı düzgün gerekli testleri yapacak yeni veteriner ve röntgen almama sebebide kendisi doğal yollarla atabilir kusma olursa hemen röntgen çekerdik ama kusması geçmiş dedi kaç toka yedi bilmiyoruz ondan biraz kilo kaybını durduralım ve kaşıntısı geçsin dedi ondan iğne vurdu kedi kaşındıkça huzursuz olur yatmak ister ama kaşıntıdan yatamaz bile dedi ondan pazartesi röntgen çekeceğiz ( problem çıkmazsa eğer kusma falan olursa götürüp hemen çektireceğiz)

Minimesi

Arkadaşlar kedimin kulakları beyaz o neden olabilir ? Kansızlı değil çünkü veteriner gösterdi dişetine bastırıyor beyaz oluyor ama hemen geri pembe oluyor doktor kansız olsa ora beyaz kalır demişti