Çok Acilllll

Minimesi

Arkadaşlar kedimin burnu sabahtan beri kuru ve ağzı acayip kötü kokuyor kokudan kusuyordum az önce okadar yani ne olabilir sizce ? Ve 3 gün önce soru açmıştım kedim beyaz köpük kustu gibi kustu diye veteriner şu olabilir bu olabilir dedi kesin konuşmadı mide rahatlasın diye iğne vurdu dün akşam yine kustu ama yeşil

23 CEVAP

Vakit kaybetmeden güvenilir bir veteriner yada hayvan hastanesine götürmeniz de fayda var. Test yapmadan anlayamazlar. Basit bir üşütme de olabilir ciddi bir hastalık da. lütfen hafife almayın bu tarz durumları ve vakit kaybetmeyin.

Minimesi

Arkadaşlar veterinere götürdüm yeni veterinerimden çok memnunum şimdi şey dedi tedaviden önce kendi kaşıması ve kusması geçsin diye iğne vurdu yarın midede daha çok toka varmı diye endoskopi yada renkli röntgen yapacağız ve eski veterinerim karaciğer problemi olabilir falan demiştiya dedik yeni veterinere önce mama değiştirelim alerji olmuş şimdi hemorgan testi falan tüm testleri yapsak çok yüksek miktar tutar dedi ilk bire düşük maliyet ile kurtarmaya çalışalım olmadı yaparız o testleri dedi ve bu belirtiler iltihaptan olabilir ve tokanın metal kısmı olduğu için iltihap olabilir dedi ve bana 2-3 gün izin verin kediyi tanıyım belirtilere bakın bi 2-3 gün hergüm götürcez ve yarın diğer veterinerin eksik yaptığı testleri yapacak (2-3 gün götürcez diye paragöz diyenler olur ama ücretsiz adam kediyi tanıma için yapacakmış ve şimdi o eski veterinerin verdiği mamayı vermeyin dedi bir mama verdi gourme diye ustunde gold falan yaziyor 1 tane verdi bunu sever azcık doysun diye yarında kan alcak

Minimesi

Bu arada pardon 2 kere basmışım ve şimdi farkettim kedim köşeye kusmuş kurumuş https://hizliresim.com/dLYhDF resmi bu

Minimesi

Güncel

Minimesi

Zaten şimdi şey veteriner değiştirdik tavsiye üzerine bulunduğum sehirde herkes en iyisi diyor oraya götüreceğiz

Aysesonmezz

Evet vet değiştirmekle iyi yapmışsınız şu olabilir bu olabilir diyenlere güven olmaz

Minimesi

Arkadaşlar kedim 2 tane toka yemiş galiba 2 gündür ondan kusuyor iki tane toka kustu

Minimesi

Arkadaşlar veteriner hasta olabilir diyorduya tokadan dayi olabilirmi

Minimesi

Güncel

Minimesi

Günceel

Ozge00

Evet tokayi kusmaya çalışıyormus demek ki. Ciktiysa sorun yok. Devam ederse yarina veterinere götürün aksatmadan, belki baska tokalar da yutmuştur

Minimesi

Ozge00 evet yemek yedikçe kusuyor galiba midesi full toka ile dolmuş bide veteriner kedime karaciğer hastası olabilir safrasındada problem olabilir bilemeyiz falan dedi baska doktorlara sorduk onlarada kan değerini attık bence pek sorun yok dediler tokadan olabilirmi çünkü galiba baya önce yemiş tokayı çünkü tokanın rengi değişmiş ve biraz kopmuş toka

Merve203

Evet tokadan dolayi olabilri. Tokanin tamamini kusarak cikardi mi o onemli. Zaten hepsini cikardiysa hareketlerinde degisimi farkedersiniz. Yemek yiyip su iciyor mu guzel sekilde ?

Minimesi

Merve hala yemiyor yarın veterinere götüreceğim

Minimesi

Arkadaşlar tokanın metal ucunu kusmadı 1 de veterinere randevu aldım ameliyattaymış şimdide demir parçayı ameliuatla mi alirlar