Çok Acilllll

Minimesi

Arkadaşlar kedimin burnu sabahtan beri kuru ve ağzı acayip kötü kokuyor kokudan kusuyordum az önce okadar yani ne olabilir sizce ? Ve 3 gün önce soru açmıştım kedim beyaz köpük kustu gibi kustu diye veteriner şu olabilir bu olabilir dedi kesin konuşmadı mide rahatlasın diye iğne vurdu dün akşam yine kustu ama yeşil

3 CEVAP

NSukun

Ateşi yükselmiş olabilir eğer yemek de yemiyorsa ve bulunduğunu yerde havalar soguduysa usutmus olabilir

HillB

Kedi nezlesi olmuş olabilir, üşüttüyse ve ateşi de varsa kusması normal ama hafife alınacak bir şey değil. Uzun süre yemek yemediyse de ağzı bundan kokuyordur belki ama yeni semptomlarla bir veterinere götürünüz. Başka bir veteriner hekim varsa ona gidin derim. Google'dan bakıp ve yorumları okuyup ona göre karar verebilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Minimesi

Arkadaşlar yine soru açmıştım burayada yazayım kedime balık verdim ve bir anda kustu bir baktım balık ve 3 tane toka kustu tokada kusmuş sonra midesi boşalmıştır heralde dedim balık verdim yine kustu galiba midesinde hala toka var şuan açık veteriner olurmu ?