Ağız Kokusu Nedenleri Nelerdir?

Normalde kedilerde ağız kokusu hastalık olarak bilinir ama agzı mama kokması normal değil midir? Az önce kedimle oynarkene kafasını öpmek için yüzüne yaklaştığımda ağır bi mama kokusu geldi burnuma. Bir sorun varmıdır yoksa ağızlarının mama kokması normalmidir?

4 CEVAP

Bu arada kedim yeni 3 aylık olacak

Seymaaacaan

Çok normal kedinizin şuanda ağzının kokması diş dökme döneminde çünkü :)

seliinkececi

mama kokusu tabi ki normaldir biz yemek yiyince de agzimiz kokar:) ama benim kedim diş değiştirme doneminde suan bi tane dişini bulduk yerde ve ondan once cok agir kokuyordu agzi. simdi sadece mama kokuyor agirligi gitti. normal oldugunu dusunuyorum ama kediniz yetiskinse dislerini fircalayin ya da solusyon kullanin derim ben

Ucukgenclik

Sizi rahatsız edici bir kokusu oluyorsa içme sularına katılan kediler için sıvı karışımlar var hem ağız ve diş sağlığı içinde fayda sağlamış olursunuz.