Sokak Kedisi İçin Lütfen Yardım Lütfen:(

Arkadaşlar merhaba ben sokak kedisi için bu siteye üye oldum.Sizden yardım rica ediyorum.Bahçemize sürekli gelen sürekli mama verdiğim kedinin çenesinin sol alt kısmında yumru şişlik farkettim veterinere de götüremiyorum asla gelmiyor tırmalıyor nolur yardımlarınızı rica ediyorum çok üzülüyorum böyle görünce

2 CEVAP

Bikedi

Kedi tasima boxu var mi? Onun icine guzel bir mama koyun. İcine girince de hemen kapatin. o sekilde goturebilirsiniz.

Denedik lakin katiyen girmiyor