Kedilerde İç Kanama

Pandaora

Selam, kedimin kakası sadece koyu renkl hafif pıhtılaşmış kandan ibaret, 3 gündür yemiyor hafif su içiyor. Bugün de fark ettim burunda hafif kan görülüyor ve yanagında kırmızı yara gibi lekeler var. Üçüncü beşinci kattan falan düşmedi. Evdeyken dolabın üstüne çıkıyordu bazen. 1 gün yemeden içmeden yattıktan sonra kendine gelmşti daha sonra iş için şehir değiştirdim burada da başlarda iyidi, bahçeli evde kalıyorum bahçeye bıraktım iki gün, üçüncü günü yine haraketsiz yatarken buldum ve ondan sonraki iki gündür hiç yemiyor. Kakası hep kan. Veterinere götürecek imkanda yok ne yapacağım bilmiyorum.
Üzülüyorum. İki haftada bahçeye alıştırıp buraya bırakacaktım. Bakacak durumum olmadığı için. Daha gelir gelmez onu böyle görmek çok üzüyor.
Elimden bir şey de gelmiyor.

5 CEVAP

Ayben02

Hiç olmazsa belediye veterinerine götürün belki ücretsiz muayene ederler ama sakın orda bırakmayın geçmiş olsun :)

Zeynepulku

Bir şey demek istemiyorum gercekten .

uzumkitty

belediyenin veterinerine götürün en azından para almazlar.

Themis_hy

Sokak kedisi dediğinizde çoğu veteriner düşük ücret alıyor yada hiç almıyor sadece ilaç parası alıyor. Lütfen geç olmadan götürün veterinere, ölür kedi yoksa:((

Pandaora

Aklıma geldiği gibi belediyeyi aradım, bayram dolasıyla calısmıyorlarmış yarın gelip alacaklar inşaAllah geç olmaz.
Evet kızıyorsunuz belki ama gözümün önünde öyle sürekli yemeden yatması en çok beni zorluyor inanın.
Yola uzak olmasam çoktan kendim götürücektim. Olmayınca olmuyor ne yazik ki.