Yavru Kedi İçin Yaş Mama

duruslu

merhaba ben 5 gün önce 2-2.5 aylık bir yavru sahiplendim, şuan royal canin baby cat kuru mamasını kullanıyorum yanına hangi yaş mamayı önerirsiniz?

4 CEVAP

Eliiiifff

Benim kedimde 2 aylık sizinle aynı kuru mamayı kullanıyorum ben yaş mama olarak brit care premium tercih ettim bizimkinde hiç sıkıntı yapmadı denemenizi tavsiye ederim

brit care ve chef s choice yaş mamalarına bakabilirsiniz hiç sorun yaşamadık kullanmaya devam ediyoruz içeriğide fiyatıda iyi tavsiye ederim

Petlover34

royalcaninin ayni babycat yas mamasi da var ben ondan veriyorum

duruslu

peki bakacağım hemen teşekkür ederim :)