Felicia Yaş Mama İçeriği

SenaBal

Bugün Felicia biftekli yavru kedi konservesi aldım. İçindekilerin Türkçe kısmında "sığır eti", İngilizce kısmında ise "chicken carcass (tavuk leşi)" yazıyor. Mamalardaki etlerin her zaman tam kalite olmadığını biliyoruz zaten ama neden farklı yazıyor acaba?

3 CEVAP

yusufsaygin2

Arada çevirme işlemlerinde sıkıntı olabiliyor. En doğru cevap için Felicia müşteri hizmetleri ile iletişime geçin..

Carcass diye çevirdiğimde google çeviride gövde olarak gösteriyor. Chicken carcass yazıyorum googlea kemik eti gösteriyor. Bence içerik olarak felicia güzell

uzumkitty

@Hazalgultekin
google çeviri yanlış çeviriyor.