Alerjik Kedi Maması

Cook

Oğluma superior care white cat kullanmaya başlamıştık geçen hafta. 1 haftanın sonunda proplanla karıştırmayı bırakıp sadece bu mamaya geçtik ama yemedi 3 gün boyunca. Bugün veterinerimiz hill's z/d verdi. Kullanan var mı daha önce, memnun kaldınız mı?

2 CEVAP

brit care hypo alerjenik mamaları var bütçenizi zorlamıyorsa bakabilirsiniz daha uygun hypo akerjenik mama olarak pro choice var ikisini de tavsiye ederim gıda alerjisin de kullanmaya başladık bize iyi geldiler baya devam ettik tavsiye ederim

Cook

Teşekkür ederim, şu an aldığımız mamanın fiyatı 310 tl ve okullar açıldıktan sonra bunu kullanmaya devam etmem imkansız zaten kredi 550 tl... Bakacağım söylediğiniz ürüne