Furminatör Tarak Seçimi Konusunda Yardım

ILoveF

Anket

Kısa Tüylü
(4 oy)
Uzun Tüylü
(1 oy)
Toplam (5 oy)

Arkadaşlar kedilerim için furminatör Tarak alacağım ama hangisini seçmem gerekir bilemedim. Profilimden iki kediminde fotoğrafına bakarak bana yardımcı olabilir misiniz? Kısa tüylü kedi tarağı mı olmalı uzun tüylü mü olmalı? Hangisi kullanışlı ve iyi olur?

2 CEVAP

uzumkitty

kedileriniz kısa tüylü olduğu için kısa tüylü olanından alın. çünkü tüy yapısına göre üretilmiş.

ILoveF

Kedilerim uzun tüylü sınıfına mı giriyor yoksa kısa tüylü sınıfına mı giriyor onda emin olamadım :D konuyu o yüzden açtım