Kedi Kimliği Ve Karnesi

yadito

yeni sahiplendiğim kedimi yarın veterinere götürüceğim. kimlik veya karne çıkarttırmak ücretli mi ücretliyse ortalama ne kadar?

5 CEVAP

uzumkitty

kimlik değil pasaport veriyorlar içinde: kediye ait bilgiler, aşı takvimi falan var. fiyatı değişiyor biz 10 tl verdik. bazıları bedavaya bazıları 20 tl'ye almış.

Bikedi

Hayir ucretli degil. Veteriner zaten ilk asilarini yapinca bunu belgelendirmek icin kimligini cikartir. Benim cevremde de duydugum bu sekilde

Buketbayraktar

Aşıya gittiğimizde ücretsiz verdiler

alabalik32

Normalde 20 TL ama ben iç dış parazit aşısı yaptırmıştım almamışlardı.

Siyahiinci

Bize de 15 tl dediler. İç dış parazit yapıldığı için ücret alınmamıştı