Uyuz Olabilir Mi?

elifkonakci

Bu gün kedimin kulağında siyah pislikler olduğunu farkettim. Bu siyah pislikler uyuz belirtisi olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

5 CEVAP

Firuzecik

Youtube dobida kanalında buna benzer vardı siyah siyah kulak uyuzu videosu. Yarın bir muayene ettirin bence.

elifkonakci

@Firuzecik Cevabınız için çok teşekkür ederim.

gizemaslan

sürekli kaşıyor mu? kafasını sallıyor mu? bir de kulak uyuzu kötü kokar bu sadece kulak kiri olabilir. Temizlemeyi deneyin bi veterinere danışmak en iyisi.

elifkonakci

Biraz fazla kaşıyor kulağını. Ama kafasını çok az sallıyor ve kötü bir koku yok. Temizlemeye çalıştım bir kere ama geçmedi. Yakın zamanda veterinerime götüreceğim, cevabınız için teşekkürler.

elifkonakci

Güncel