Kedim İstahsızlastı

damladamlaxx

normalde yemek icin üstümüze cıkardı cok istahlı bi kedi ama bu sabah öglen yogurt ve kuru mamasını verip cıktım evden yogurtu cok sever normalde ama geldigimde cok az yemisti kuru mamasına dokunmamıstı bile tavuk pisirip verdim onu da cok az yedi oynaması falan her seyi yerinde acaba sorun nedir

3 CEVAP

Ozge00

Yarin da kontrol edin, devam ederse veterinerinize götürün aksatmadan.

baranertaga

İnşAllah bir şeyi yoktur. İyice gözlemleyin baktınız devam ediyor o zaman bir şekilde ayarlayıp vete gitmeye çalışın. Aksatılmaması gereken bir konu

damladamlaxx

veterinerimiz uzakta ve ben haric herkes calısıyo tek basıma götüremem ki