Golden Köpekle Kedi Sahiplensem Anlaşır Mı

cavittttttt

golden cinsi köpeğim var kedide sahiplenmeyi düşünüyorum ama köpeğimin zarar vermesinden korkuyorum ne yapmalıyım nasıl alıştırmalıyım birbirlerine

4 CEVAP

JedaiRekt

Amcamın goldenı her hayvanla (zarar vermediği sürece) anlaşıyor olabilir yani

tika_waylan

Gecici yuva olun bakin durumlara her sey yolunda giderse kalici sahiplenin.
En guzeli boyle durumlarda gecici sahiplenmedir bunun icin de bircok ilan mevcut.

tika_waylan

Gecici yuva araniyor ilanlarina bakin. Baktiniz ikiei anlasiyor sorun yok kalici kedi sahiplenme ilanlqrina bakarsiniz.
Goldenlar dunya tatlisi daha eve yeni gelmis kediyle koyun koyuna yatani gordum ama kedi gorunce cildirip atlayan da var belli olmuyor bu isler.

dollfacepersian

Köpeğiniz yavru ise çok daha rahat alışırlar. Bence de önce geçiçi yuva olabilirsiniz ve şu şekilde bir alıştırma yöntemi uygulamak en iyisi http://www.hillspet.com.tr/tr-tr/cat-adult/introducing-a-new-cat-to-current-pets.html