Kedimi Nasıl Zayıflatırım

NURSENA123

acayip derecede kilo aldı 2 kilo aldı nasıl verdirtcem

19 CEVAP

sforselin

O kedi büyümüş olmasın?

sforselin

Belki yaşına göre 200 gram falan fazlalığı vardır onu söylüyordur da yanlış şekilde anlatmıştır diye ümit ediyorum. Eğer böyleyse de oyunu arttırın yeterli. Yavru kedilerde mamadan kısmak doğru gelmiyor bana.

Guaidolce

6 aylık 3 kilo olması çok normal benim kedim 7,5 aylık ve 4 kiloya yakın. Ayrıca bundan 2 ay önce kedim 2.400dü. Kediler çabuk büyüyor

bademthecatt

Yaşı ve kilosu nedir bilmiyorum ama çok kiloluysa diyet mama+sürekli oyunlarla zayıflatabilirsiniz

alabalik32

Kaç yaşında ve kaç kilo söyleyebilirmisiniz.

NURSENA123

6 aylık 3 kilo

Buketbayraktar

Dalga geçiyor herhalde? 2 kilo aldı dediğin 2 aylıktan 6 aylığa kadar olan süreç herhalde? Umarım dalga geçiyorsundur

Siyahiinci

6 aylık 3 kilo mu hıı ne djjfjdjd
Hiç güleceğim yoktu o zaman ben de kedimi zayıflatmaya başlayayım. 6 buçuk aylık kedim 3.700 çıktı en son. Cardio yaptırsam işe yarar mı sizce yoksa pilatese mi başlatayım kedimi

Buketbayraktar

Hayır Bi de 2 kilo aldı diyo öyle demese diycem ayına göre fazla diye düşünüyor kedinin 1 kilo kalacağını mı düşündü acaba. Tekrar ediyorum umarım dalga geçiyordur

Buketbayraktar

Ya işin kötü tarafı dalga geçiyoruz ama ciddi olabilir mi diye korktum açıkçası

NURSENA123

arkadaşlar gayet ciddiyim 4.5 aylıktan 6 aylığa kadar 2 kg aldı

NURSENA123

sonunda insan gibi cevap çok sağolun @guaidolce

Guaidolce

Ayrıca vet götürdüğünde bir şey demediler mi ? Ya da götürdün mü bilmiyorum ama kilosunda bir sorun olduğunu düşünmüyorum ben

NURSENA123

düzgün cevap veren herkese çok teşekkür ederim

Zeynepulku

Gelişim donemi olduğu için normal geldi bana. 1,5 ayda 2 kg fazla gibi geliyor ama benim kedimde o sıralar kilo almaya başladı baya. Eğer baktığınız kilolu gözükmüyorsa normaldir. 4-5 aylıkken zayıf gözüküyordu baya 2-3 ayda toparladı. Yinede bir vet hekime götürün. 6 aylık kedi için 3 kg fazla değil.